شرکت مهندسی محور صنعت هورمزد با ادغام چند مجموعه در زمینه طراحی، مهندسی، ساخت، کالیبراسیون و تامین تجهیزات ابزار دقیق ازسال ۱۳۸۵ فعایت خود را آغاز نموده است. ما راه حل های فرایندی برای جریان، سطح، فشار، تجزیه و تحلیل، دما ، بهینه سازی فرایندها از نظر بازده اقتصادی ، ایمنی و تأثیرات زیست محیطی را ارائه می دهیم. مشتریان ما از صنایع مختلفی از جمله نفت،
گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، معدن و آب و فاضلاب میباشند. همچنین این شرکت در وندور لیست اکثر پتروشیمی ها، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنایع فولاد به عنوان سازنده و تامین کننده مورد تائید، ثبت گردیده است.
اصل فلسفه شرکت مهندسی محور صنعت هورمزد بر اخلاق تاکید دارد که به عنوان سیاست کلی در این مجموعه پذیرفته شده و بنای خط مشی رفتاری، براساس تعهد و صداقت گذاشته شده است. امید است با رعایت این اصل در کنار تخصص، بتوانیم گامی در جهت پیشرفت این جامعه صنعتی برداریم.

تاریخچه

شرکت مهندسی محور صنعت هورمزد کار خود را با تامین تجهیزات به صورت موجود در داخل کشور آغاز نمود، و سپس توسط گروه متخصص توانست کارهای اجرایی، نصب، بازرسی و تعمیرات فعالیت خود را گسترش دهد. بعد از تاسیس این شرکت گروه های ذکر شده به همراه نیروهای جوان و متخصص دیگر با ایده های جدید خود توانستند ورک شاپ کالیبراسیون مجهز را هم راه اندازی کنند و خدمات جدید کالیبراسیون هم به فعالیت های این شرکت افزوده شد. در حال حاضر مفتخریم که اعلام کنیم، اولین شرکت تامین کننده محصولات ابزار دقیق هستیم که به طور اختصاصی در این زمینه فعالیت داشته و خدمات فنی قبل و بعد از پروژه ها به همراه اجرا، کالیبراسیون، بازرسی و ساخت را ارائه میکنیم.
ضمانت این شرکت، رضایت کامل شماست.